HALLOWEEN

Začátek podzimních prázdnin jsme si zpříjemnili malou strašidelnou oslavou. V projektu o halowenu jsme si přiblížili, odkud se svátek v našich zemích objevil, jak jej slaví děti v zahraničí. Jaký má svátek historický základ.

Téma hallowenu se objevilo v českém jazyce, matematice i hudební výchově. Vyřešili jsme hallowenské sudoku. Upekli si muffiny. Vyrobili si malého pavouka. Zahráli si keltskou hru s jablkem. Vyfotili jsme se v pěkném fotokoutku.

Celé dopoledne nám pěkně uběhlo. Děkujeme všem rodičům, že nás podpořili a pořídili pěkné kostýmy. Jak nám to slušelo uvidíte na fotkách.

Halowenské mufinny se podařily

tn_obrazek_23571.jpg